Dari otram to, ko gribi, lai dara tev…

Pirmdien, Ķeipenes skolas darbs sākās ar rīta apli, kur tika ieskandināta 1. adventes nedēļa. Rūķīši bija parūpējušies par skaistu Ziemassvētku eglīti, un bērni kopā ar mājturības skolotāju bija radījis savus Ziemassvētku rūķus.

Skolēnu pašpārvaldes skolēni izsludināja stāstu un pasaku konkursu ar tēmu: “Ko sēsi, to pļausi…”. Stāstā ir jāiekļauj Zelta likums “Dari otram to, ko gribi, lai dara tev…”. Stāstus, esejas un pasakas izvērtēs paši pašpārvaldes bērni un pie liecību izdošanas tiks apbalvoti labāko darbiņu autori. Iesniegšanas datums ir 17.12.2021.

Roberts no 7. klases dalījās ar savu stāstu par piedzīvoto no savas dzīves, kā attieksme rada attieksmi. Kā viņa paša neizdarības ir viņam kaitējušas. Viņa stāstītais noteikti būs kā iedvesmas avots pārējiem bērniem.

Oficiāli tika atklāts Ķeipenes pamatskolas Ziemassvētku pasts, kas jau ir pastāvīga tradīcija, kur bērni cenšas viens otru iepriecināt ar skaistiem zīmējumiem un apsveikumiem.

Vēl notiek labo darbiņu uzskaite un apņemšanās, no kā vēlamies atbrīvoties vai ko vērst uz labu. Lai mums visiem izdodas!

Skolēnu pašpārvalde