Rudens Mozaīka

Ceturtdien, 15. oktobrī 1.-4. klašu audzēkņi kopā ar audzinātājām rītu sāka rudenīgi neparasti.

Bērni sadalījušies 6 komandās , ceturtie-komandu kapteiņi- rūpīgi gatavojušies, saliedējuši komandas, izdomājuši atšķirības zīmes, nosaukumus:

VISAS KOMANDAS – Rūdolfa komanda “ČIEKURIŅI”, Paulas “ZĪĻUKI”, Sendas “KASTANĪŠI”, Zanes “ZILIE ĶIRBJI”, Danas “LUSTĪGIE ZVĀRGULĪŠI”, Laines “RUDENS KRĀŠŅUMI” gatavi uzdevumu izpildei radoši un atbildīgi!

 Uzdevumi  interesanti – gan teikumu veidošana (ar vienu burtu visi vārdi), gan skeča izspēlēšana pēc dotajiem tematiem- Kas notiek skolā, mājās, mežā, veikalā, dārzā? -, gan matemātikas uzdevumu risināšana, skulptūru un mandalu (no dabas materiāliem ) veidošana. Angļu valodas prasme arī bija nepieciešama, veidojot figūras.

Kopā dejojām, pavingrojām un dziedājām! Komandas darbojās draudzīgi un čakli, visi bērni saņēma diplomus, uzlīmītes un našķus.

Uzvarēja draudzība un darbotiesprieks!

 Bērni – PALDIES- par jauko pasākumu teica savām audzinātājām – Aelitai, Lienei, Daigai!

2. klases bērniem pasākumā patika viss, bet īpaši izcēla iespēju iziet ārpus skolas telpām un izveidot no dabas materiāliem mandalu.