Skolotāju diena

1. oktobrī Ķeipenes skolā tika atzīmēta Skolotāju diena. Par godu šai dienai 9. klases skolēni bija sagatavojuši apsveikumus visiem skolotājiem un nelielu koncertu. Arī pašiem skolotājiem bija jārāda sava māksla improvizēt kā aktieriem, attēlojot pazīstamo pasaku par lielo rāceni. Kad jautrība jau sita augstu vilni, skolotājus gaidīja vēl viens pārsteigums – ieradās Artūrs Mangulis, kurš sniedza ļoti jauku un humora pilnu koncertu. Koncerta noslēgumā visi pat laidās dejā.

Lūk, ko saka paši skolotāji par koncertu.

Agnese L.: Tā bija viena no skaistākajām Skolotāju dienām. Liels pārsteigums bija bērnu sagatavotais koncerts Ķeipenes tautas namā, kā arī mākslinieka A. Manguļa viesošanās. Pēc koncerta jutos pozitīvi uzlādēta un gandarīta par bērnu radošumu, spēju iepriecināt un padomāt par citiem, par jauko un sirnīgo atmosfēru visas dienas garumā. Visiem liels paldies!

Inese G.: Paldies 9. klases skolēniem par brīnišķigo Skolotāju dienas pasākumu! Jaukas apsveikuma kartītes ar skolotāju raksturojumiem. Labie vārdi ceļ spārnos! Patīkama noskaņa un dabiskums priekšnesumos.

Aelita N.: Liels paldies par apsveikumiem! Dvēseli aizkustināja jaukais koncerts. Priecājos, ka pratāt novērtēt skolotāja darbu! Vienmēr atcerēšos šos skaistos mirkļus!

Agita Z.: Atelpas brīdis ar smieklim, patīkāmām emocijām, bez rūpēm pēc ikdienas darba cēliena.