3., 4. klases ekskursija

Bērni par pieredzēto:

– Tērvetes skatu tornī vērojām brīnišķīgas dabas gleznas!

– Man patika Rūķu pilsētā! Man ļoti- Pasaku mežā!

– Uzzinājām no raganiņas, kur slēpjas bērnu palaidnības un, ko viņa domā par citām raganiņām! Labi, ka bijām zinoši un izglābām audzinātāju no raganas un uzcepšanas ugunskurā!

– “Anelles Zoo” dzīvnieciņi bija tik mīļi un interesanti! Iemācījos, kā jābaro trusīši, kaziņas un nūtrijas.

– Man ļoti patika braukt Pasaku vagoniņā! Abas ar audzinātāju gandrīz apmaldījāmies Labirintā! Paēdām ļoti gardas pusdienas, mums bija makaronēdāju bariņš, stilbiņmīļu grupiņa, bet vislielākā daļa ekskursantu mielojās ar fileju, ņamm!

– Man patika pastaiga ap Bauskas pilsdrupām, redzēt to vietu, kur satiekas Mūsa un Mēmele! Jauki bija dejot un dziedāt uz lielās estrādes! Autobusā dziedājām dziesmas! Mājās atgriezāmies tumsiņā! Cik krāsaina diena visiem mums! ?