Miķeļdienas prieki

Šodien Ķeipenes pirmsskolā svinējām Miķeļdienu! ? Klausoties ticējumos, skaitījām pupas, lai nākamajā gadā būtu bagātība ( un sapratām, ka bagātība nav tikai nauda )! ? “Zīlīšu” grupas bērni cienāja visus ar rupjmaizi un medu, lai visiem būtu spēks! ?? “Pūcītes” aicināja mūs uz rotaļu – diena un nakts ? Devāmies uz radošo darbnīcu pie tautas nama, kur veidojām ziedu kompozīcijas ķirbīšos ????? Meklējām ozolos zīles, lai pārliecinātos, ka Ziemassvētkus sagaidīsim sniegotus. ??? Veidojām lapu kroņus no skaistajām rudens lapām, lai mēs gūtu laimi un svētību ???

3. un 4. klases skolēni par radošo darbnīcu pie Ķeipenes tautas nama saka: “Man patika milzu ķirbis!”? “Cik daudz krāsu ķirbjiem!”? “Man patika ķirbīšos veidot ziedu kompozīcijas!”? “Iemācījos, kā ar plēves un oāžu izmantošanu, ziedu mūžu var pagarināt!”? “Saņēmām Miķeļdienas svētību no mazākajiem- pirmsskolnieciņiem un viņu audzinātājām”?

Paldies Marutai Grīnbergai par lielisko iespēju radoši izpausties ar krāsainajiem ķribjiem:)