“Zīlītes” un “Pūcītes” dodas uz mežu

Ikdienā bērni lielāko daļu savas dzīves pavada iekštelpās – mācās un rotaļājas, mājās arvien jaunākā vecumā sāk izmantot viedierīces. Arvien mazāk laika paliek būšanai dabā. Līdz ar to bērni atsvešinās no dabiskās vides, pieaug viņu uzvedības problēmas un atkarība no digitālajām ierīcēm. Bērni no Ķeipenes pirmsskolas arvien vairāk laiku  velta mācībām un atpūtai dabā, jo atrašanās un darbošanās dabā bērnam dod iespēju uzturēties svaigā gaisā. Tādējādi nostiprinās imunitāte, uzlabojas koncentrēšanās spējas, bērni jūtas mierīgi, brīvi un laimīgi. ❤️

Arī šodien Ķeipenes “Zīlītes” un “Pūcītes” devās uz mežu. Skolotāja mežā atradusi interesantu rudens velti – ķirbi! Pēc tam bērni atrada vēl 4 Ķirbjus! Svarīgākie dienas jautājumi – vai ķirbis var augt mežā un kas gan tos ķirbjus te izbēris! Uz visiem jautājumiem tika atrastas atbildes! Večiņa, kurai ķirbji bija izbiruši vedot no dārza uz mājām, gan neatradām, taču izpētījām atrastos ķirbjus un atradām no visiem arī lielāko! ☀️