“Zīlītes” bērnus sagaida pārsteigums

Mācību gads ir iesācies ar vēl kādu īpaši nozīmīgu dienu pirmsskolas grupā “Zīlītes”. 13. septembra rīts bija savādāks nekā citi, jo bērnus sagaidīja PĀRSTEIGUMS! Skolotāja ziņo, ka grupas sastāvam pievienosies, kāds jauns iemītnieks. Rīta cēlienā kopā minēja, kas tas varētu būt. Varianti bija dažādi – pusis, meitene, zakis, kakis, nazis, lelle un vēl daži, taču neviens no tiem nebija īstais! Liels bija bērnu pārsteigums, kad zem sedziņas bija paslēpts akvārijs un mūsu grupas jaunais draugs, mājdzīvnieks – zivs. Skolotāja iepazīstināja ar noteikumiem, kurus jāievēro uzturoties zivtiņas tuvumā, kā arī bērni pirmo reiz pabaroja savu jauno mājdzīvnieku. Un kā gan zivtiņa var iztikt bez vārda. Bērniem variantu netrūka, taču beigu beigās mūsu zilo skaistuli nosauca par Māršalu. Turpmāk “Zīlītes” mācīsies rūpēties par dzīvo radību, attīstīs sevī atbildības sajūtu un vēros kā Māršals jūtas ik dienu 🙂