Mūsu pirmā ekskursija bija lieliska!

No rīta bērnos valdīja satraukums un 101 jautājums par to, kas šodien gaidāms. Visi nepacietīgi gaidīja autobusu, lai ātrāk dotos ceļā.. Aizbraukšana bija mierīga. Kādam ceļš škita garš, kādam īss ? Ierodoties saimniecībā mūs jau sagaidīja saimniece Liene ar 2 skaistiem zirgiem. Pabarojām zirgus un daži sadūšojās arī paglaudīt ? Tālāk devāmies uz kūti, kur mitinās aitas, vistas un gaiļi.?? Izejot no kūts skałi bļaujot “muuu”, mūs sagaidīja govis. Redzējām gan baltas, gan melnas, gan brūnas, mazas un lielas ??? Un kur tad laukos bez kartupeļu talkas. Sarīkojām mazu improvizētu kartupeļu un burkānu talku saimniecības dārzā ??? Ar savāktajiem burkāniem pabarojām trusīšus ? Vislabākā daļa laikam bija PIKNIKS, pēc kura pilniem vēderiem devāmies atpakaļ uz bērnudārzu ☀️