1. septembris pirmsskolas grupiņās

“Cālīšos” pirmais septembris, tā ir diena, kad visi uzsāk savas mācību gaitas.

Kādam šī svētku sajūta nav sveša, taču kāds iegūst jaunu pieredzi. Tāpat kā citur, arī pie mums – “Cālīšu” grupā ir jūtams satraukums. Daļa no bērniņiem šodien spēra savu pirmo soli pirmsskoliņā. Kāds, kurš gājis jau iepriekšējā mācību gadā, ar drošiem soļiem dodas un atrod sev tīkamu nodarbi, taču kādam citam nepieciešams atbalsts un uzmundrinājums, lai iejustos jaunā vidē.

Diena rit straujiem soļiem, kopīgi dodamies rotaļās, dejojam mūzikas pavadījumā, zīmējam, fotografējamies, kā arī baudām pašgatavoto kūku. Novēlam visiem zināšanu bagātu jauno mācību gadu!

“Zīlītēs” – svētku kleitas un asteru pušķi, krekli ar mazu podziņu rindu, patīkams satraukums pakrūtē… Klāt 1.seprembris- Zinību diena. Mazie, draiskie Cālīši nu izauguši! Vēl nupat bijušie mazuļi nopietnām sejām, staltu stāju svinīgi iesoļo Zīlīšu grupā. Mācības lai paliek turpmākajam gadam, šodien mēs svinam! Svinam atkal tikšanos un Zinību dienu, svinam mīļās Luīzes šūpuļsvētkus. Zīlīšu pirmā diena paskrien jautrā piedzīvojumu murskulītī. Ciemos ir atnācis Misters Balons ar draugiem, rūpīgi tiek izpētītas jaunās telpas un izmēģinātas jaunās rotaļlietas, Luīze tiek pie veselas grāmatas apsveikumiem, kā arī pie spoža princešu kroņa. Pastaigas laikā mūs sagaida kolosāls pārsteigums – mēs satiekam ļoooti mīļus haskijus, ko drīkst paglaudīt. Laime pilnīga!

Zinātkāro “Pūcīšu” grupiņas bērni Zinību dienā gāja rotaļās, dejoja, stāstīja ko sadarījuši brīvlaikā. Priecājāmies par satikšanos ar draugiem. Lai mācību gads būtu veiksmīgs un saulains, kopīgi līmējām saulīti, mielojāmies ar gardu kliņģeri, ko bija sarūpējuši Elzas vecāki.

Diena bija ļoti izdevusies.