Pēdējais zvans 9. klasei

Pēdējā maija dienā prieks bija sanākt kopā 9. klasei, kur bērni kopā ar klases audzinātāju un skolotājām kavējās gaišās un patīkamās atmiņās.

9. klases sākuma klašu skolotāja Agita Zvaigzne bija sakrājusi bērnu agrāk rakstītās pasakas un zīmējumu, lietiņas, kas atgādināja par bērnu pirmajām gaitām Ķeipenes pamatskolā. Skolotāja Agita ikvienam bērnam uzdāvināja simbolisku pēdējo zvaniņu kā labas veiksmes talismanu turpmākajam ceļam.

Ar klases audzinātāju Skaidrīti Rušiņu bērniem ir izveidojušās patiesi sirsnīgas un brīnišķīgas attiecības. Skolotāja pateicās bērniem par to, ka viņi ir sildījuši skolotājas dvēseli šo mācību gadu laikā.

Tik jūtams, ka bērni ir pieauguši, nobrieduši un gatavi savam tālākajam ceļam, jo no viņiem plūda patiesi sirsnīgi un pateicības pilni vārdi skolas kolektīvam un vairākkārt bērni minēja, ka skola ir kā viņu otrās mājas. Un ko gan mēs vairāk varam vēlēties!

Uz tikšanos izlaidumā!