Pārgājiens “Pūcītēm”

Pēc daudzām lietainām dienām piektdienā beidzot uzspīdēja saule! URRĀ, mēs varam doties pārgājienā, tā viens otram no rīta teica bērni. Un tiešām Pūcīšu grupiņas bērni devās orientēšanās pārgājienā. Pirms ceļa bija jāsacep saldās un garšīgās vafeles, jāsakrāmē somā cepšanai desas, banānus, zefīrus. Jāsastāda pašiem karte tā, lai būtu apmeklēti visi objekti un nebūtu jāiet divas reizes pa vienu ceļu. Karti izveidot palīdzēja dažādu objektu fotogrāfijas, vispirms bērni atpazina, kas tā par vietām un tad salika gaidāmo ceļa posmu, pa kuru iet. Ar šiem uzdevumiem bērni lieliski tika galā, un viņi varēja doties ceļā. Pa ceļam skaitījām dzejoļus, minējām mīklas, mērījām attālumus, fotografējāmies. Lai mūs iepriecinātu, ejot gar skolu, 3. klases skolniece Senda nospēlēja skaņdarbu uz vijoles. Pārgājiena laikā bērni atkārtoja satiksmes noteikumus, atcerējās, ko redzējuši pastaigu laikā.

Mūsu pietura, līdz kurai vajadzēja nokļūt, bija Ķeipenes komunikāciju centrs, kur mūs sagaidīja Erlenda un Rainera mamma. Viņa bija iekūrusi ugunskuru un sarūpējusi lielu pārsteigumu. Kad bijām izcepuši visus gardumus, labi paēduši un atpūtušies, mums bija jābrauc ar “drezīnu”. Šis izbrauciens bērniem ļoti patika, jo paši tāpēc, ka ar to varēja mīties kā ar riteni un vēl izvizināt grupiņas biedrus. Liels paldies brāļu mammai par jauko pārgājiena pārsteigumu! Bijām izbraukājušies un piekusuši. Lai arī nevienam negribējās, tomēr bija jādodas atpakaļ uz bērnudārzu.<br>Paldies visiem par izturību!