Talkā, talkā, kopā darbu darīsim!

Ceturtdien, 22. aprīlī Cālīšu un Pūcīšu grupiņas sarīkoja lielo talku pirmsskolā. Mūsu uzdevums bija savākt grupu rotaļu laukumu un mežu, kur mēs pavadām daudz laika. Mēs visi bijām ļoti gatavojušies šim atbildīgajam un grūtajam darbam. Kopā ar vecākiem bijām sagādājuši darba apģērbu, cimdus, grābekļus, birstes un pašu galveno cepšanai – zefīrus un desas un, protams, gardu sulu. Paldies vecākiem!

Lai varētu sākt atbildīgo darbiņu, visiem sākumā bija jāiesildās. Iesildīšanās vislabāk sanāk kopā ar Cūkmena jautrajiem dejas soļiem. Pēc kārtīgas iesildīšanās mazie Cālīši devās uz mežu savākt atkritumus, ko citi bija aiz sevis atstājuši. Lielie bērni veda zemi ogulājiem, grāba lapas, slaucīja celiņus, kārtoja nojumīti, salasīja laukumā akmeņus un zarus. Paši stiprākie vilka lielo lapu maisu uz ugunskuru. Mazie Cālīši no meža atnāca ar lielu, lielu atkritumu maisu.

Tā čakli strādājot, ātri pienāca pusdienlaiks. Kopā ar mūsu auklīti Viktoriju cepām zefīriņus un gardās desas. Pusdienas ēst pie lielā galda laukumiņā, bija ļoti interesanti. Apetīte mums visiem bija patiešām laba. Pēc pusdienām visi saņēma zelta kroņus, kā pateicību par labu darbu.

Mums visiem ļoti patika šī diena. Čakli kopējā darbā mūs visus atbalstīja skolotājas Marina un Agate.