“Dzīvosim zaļi”- veidojam papīra trauciņus

Mums ir jauki, krāsaini pašu gatavoti trauki rotaļām! Kā mēs pie viņiem tikām? Mēs, Pūcīšu grupiņas bērni, aprīļa mēneša tēmas ietvaros ”Dzīvosim zaļi” noskaidrojām, kā var tikt pie papīra, bez kura mēs nevaram iztikt ne vienu dienu. Izrādās – tas ir ļoti ilgs un grūts ceļš.

Mēs daudzas lietas jau zinājām, bet vienalga bija interesanti uzzināt, par to, kā papīru šķiro un pārstrādā. Kopā noskatījāmies izglītojošu filmu “Papīra ceļš”. Pēc tam kopīgi no sasmalcinātām, vecām avīzēm, kuras bija izmērcētas ūdenī, sagatavojām papīra masu – līdzīgi kā redzējām filmiņā, pielikām klāt līmi, maisījām un tad ķērāmies pie trauku izgatavošanas, sanāca jau labi, bet tad vajadzēja atstāt, lai pa brīvdienām sažūst. Un šodien pirmdienā mēs varējām savus veidotos traukus nokrāsot.

Skat kas mums sanāca!