Uzsākam āra nodarbības

Ievērojot visus epidemioloģiskos nosacījumus, arī mums beidzot ir atļauts rīkot āra apmācību Ķeipenes pamatskolā, par ko jo īpaši priecīgi ir bērni.

Skolotāja Daiga saka: “Ar satraukumu gaidīju šo stundu un satikšanos ar bērniem! Bija tik laba sajūta, redzot visus veselus, priecīgus, laimīgus un draudzīgus! Katrs bija sagatavojis pārsteigumu citiem, arī par to prieks! Mājas darbu visi bija izpildījuši godam – iemācījušies lasīt lomās izteiksmīgi ludziņu, tāpēc izdevās estrādē izspēlēt 2 ainiņas-bija interesanti! Pārliecinājos arī, ka sporta deju pamatsoļi, ko bērni apgūst interešu izglītībā – nav aizmirsti un pie skolas logiem tos mūzikas pavadībā varējām izdejot!”

Pašu bērnu domas par attālināto mācību stundu pie skolotājas Daigas Bombānes:

Laine un Zane:
Man patika!×2 šoreiz vienots viedoklis bez kavēšanās un bez domstarpībām!

Paulas vārdi:
Man ļoti patika mācības ārā, jo varēju atkal satikt savus draugus.

Rūdolfs:
Bija fantastiski atkal satikt visus un pabūt laukā!

Senda:
Man ārā ļoti patika, jo varēja satikt draugus, ar kuriem es vēl nebiju satikusies.

Sendas mamma:
Atkal redzēšanās visiem kopā – vispatīkamākā un nepieciešamākā lieta šobrīd.

Tomēr visi esam prātīgi un drošība ir pirmajā vietā!