Lieldienas pirmsskolas “Pūcītēs”

Pirmsskolas “Pūcītēs” 1. aprīlī svinējām Lieldienas. Katram bērnam mājās kopā ar vecākiem bija jānokrāso 2 olas un jāatnes uz dārziņu. Tās patiešām bija ļoti skaistas un krāsainas. Visas olas zaķis bija paslēpis rotaļu laukumiņā. Kopā pavisam 60 olas. Nu bērniem tās bija jāsteidz meklēt un likt groziņos. Tad arī tika izspēlētas dažādas Lieldienu spēles un izdejotas dejas. Bērni minēja Lieldienu mīklas un klausījās senajos ticējumos, lai paši Lieldienu rītā varētu tos izmēģināt. Notika arī olu ripināšana no kalniņa un šūpošanās, lai vasarā nevienam nekostu odi. Katrs bērns iepriekš sev bija pagatavojis zaķu ausis. Vējš gan tā laukumiņā centās nopūst un ar tām visādi spēlēties.

Paldies vecākiem par skaistajām Lieldienu olām!

Lai visiem jaukas un gaišas Lieldienu brīvdienas!