Sniega diena

29. janvārī Ķeipenes pamatskolā tika izsludināta lielā sniega diena.

Visiem skolēniem tas bija pārsteigums, jo par to viņi uzzināja tikai no rīta, ieejot savā e-klasē. Katrs no skolēniem šajā dienā saņēma e-pasta vēstuli ar uzdevumu. Uzdevums bija ļoti radošs – pirmais noteikums bija 2 x dienā iziet svaigā gaisā. Bet tālāk katrs varēja likt lietā savu izdomu un improvizāciju. Katrs varēja izvēlēties darīt to, kas sirdij tuvāks – slēpot, braukt ar ragaviņām, slidot, celt sniegavīru, fotografēt vai vienkārši priecāties par ziemas skaistumu.

Gan bērni, gan vecāki atzina, ka šī diena bija ļoti īpaša – jo nepārtraukti mācoties, īpaši attālināto mācību laikā, mēs piemirstam par veselīgām sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā.

Arī mazie pirmsskolas bērni šajā sniegotajā periodā ir ļoti aktīvi -viņi slēpo, brauc ar ragaviņām un ceļ sniegavīrus. Sniega diena attiecās pilnīgi uz visiem skolas darbiniekiem. Īpaši aktīvi bija skolotāji, proti, sporta skolotājs Ēriks bija izveidojis īpašu pamācošu video filmiņu ar rekomendāciju, kā labāk uzcelt sniegavīru. Tad mēs vēl secinājām, ka skolā ir vesela distanču slēpošanas komanda, jo skolotāja Andra, skolotāja Dzidra un direktore Agnese diezgan labi šīs iemaņas ir apguvušas. Bērniem izdevās patiešām izveidot brīnišķīgus sniegavīrus.

Paldies ikvienam, kuri vairoja prieku Ķeipenes pamatskolas sniega dienā!