Ķeipenes pamatskola pateicas par saziedotajiem sporta apaviem

Pat nezinu, kā tas viss sākās, bet laikam kādā sarunā tiku minējusi, ka Ķeipenes pamatskolā ir vairākas daudzbērnu ģimenes, un, tā kā bērni ir augoši, vecākiem ir grūti nemitīgi piepirkt jaunus sporta apavus jaunajam mācību gadam.

Kādu dienu Ķeipenes pamatskola saņēma zvanu no Ogres novada sporta centra direktores Dzirkstītes Žindigas ar jautājumu, kā mums risinās situācija ar sporta apaviem bērniem. Viņa minēja, ka Ogrē cilvēki labprāt gribētu palīdzēt šiem bērniem, lai viņiem būtu raits un veselīgs sporta solis.

Tā nu 11. decembrī Ķeipenes pamatskolā tika nogādāta liela kaste – pilna ar sporta apaviem – krāsainiem, ērtiem, daudzi no apaviem ir pilnīgi jauni. Tie tiks nodoti lietošanā ģimenēm ar sociālām grūtībām, kā arī daudzbērnu ģimenēm. Esam visi ļoti pateicīgi un priecīgi, jo mūsu bērniem patiešām tas nozīmē ļoti daudz!

Ķeipenes pamatskolas sporta skolotājs Ēriks Oto saka: “Pateicamies Ogres novada sporta centram darbiniekiem un vecākiem, kā arī Ogres Basketbola skolai par saziedotajiem sporta apaviem, kas nonāks pie Ķeipenes pamatskolas skolēniem. Bērni varēs pilnvērtīgi piedalīties sporta aktivitātēs skolā un aktīvi priecāties pēc mācību stundām stadionā vai jaunajā basketbola laukumā.”

Esam tik priecīgi, ka neviļus izteikts vārds tiek sadzirdēts un atbalstīts, vienkārši tāpat, jo cilvēki ir gribējuši palīdzēt kādam vienam skolēnam, bet būtībā tas ir atbalsts un palīdzība visai mūsu jaunajai paaudzei.

Lai visiem gaiši, mierīgi un saticīgi Ziemassvētki!