Cepu, cepu… piparkūku

Klāt klusais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Bērnudārza telpās rotājas rūķi un pašdarinātas eglītes, apkārtne izrotāta spožām lampiņām,  bet Ziemassvētki kā nenāk, tā nenāk. Tā nu mēs čaklās “Pūcītes”, nespēdamas sagaidīt, svētku sajūtu uzbūrām un notvērām paši. Vai ziniet kā? Mēs cepām piparkūkas! Ikviens pielika roku gardās mīklas rullēšanā, (jā, jā sākumā NOTEIKTI jāpagaršo), ikviens izveidoja vairākas skaistas figūriņas. Zaķīši, sirsniņas, eglītes un pat ziemeļbrieži- pilnas pannas pašu veidotiem gardumiem! Lai būtu skaistāk, glīti rotājām ar cukura skaidiņām visās varavīksnes krāsās. Kad piparkūkas bija izcepušās, kļuva vēl interesantāk! Mēs ņēmām saldās glazūras un mūsu smaržīgie našķi tapa vēl krāsaināki un kārdinošāki! Bet vislabāk mums, protams, patika piparkūku ēšana. Pašu rokām gatavots un dekorēts! Mmmmmm, cik gardi!

Mēs sakām lielu, lielu paldies čaklajiem rūķīšiem, kas mums sagādāja mīklu, formiņas, glazūras un rotājumus. Šī bija patiesi aizraujoša diena! Paldies!

Maija Grosa