Otrā Advente

Šorīt, lai arī skolā esam palikuši uz vietas tikai 1.-4. klasīte, tika ieskandināts otrais adventes rīts. 2. un 3. klases bērni kopā ar savu klases audzinātāju katram izdalīja vienu sarkanu sirsniņu ar domu, ka mēs padodam mīlestības enerģiju tālāk kādam, kuram tā ir vajadzīga. Un viss, ko mēs atdodam no sevis, mēs saņemam atpakaļ…. tā arī šajā gadījumā – kāda cita mīlestības sirsniņa nonāca pie mums pašiem atpakaļ. Sarkanās sirsniņas ar laba vēlējumiem bija jāsavieto uz balta Ziemassvētku vecīša maisiņa ar cerību, ka visi labie vēlējumiem, kas izteikti, noteikti piepildīsies. Uz zemes vistuvākā īpašība mīlestībai ir pateicība. Pamostoties norīta, ir tik daudz par ko pateikties – par ģimeni, veselību, par labu omu, par iespēju mācīties, par draugiem, svaigu gaisu, ēdienu un tā joprojām. Patiesībā mēs visi esam tik ļoti mīlēti un apdāvināti. Būt pateicīgam par to, ka mums ir, ir lielākā laimes, mīlestības un pateicības sajūta cilvēkam.

Lai visiem gaiša un priecīga otrā Adventes nedēļa 🙂