Lāčplēša diena

11. novembrī par godu Lāčplēša dienai, Ķeipenes pamatskolā notika sporta sacensības “Stiprs kā Lāčplēsis”, kas paredzētas zēniem. Sacensībās tika pārbaudīts zēnu spēks, veiklība, izturība un ātrums, kas piemīt kārtīgam Lāčplēsim. Visiem zēniem cīņa bija spraiga un uzvarētāju noteica tikai pēdējā disciplīnā. 1.-4. klašu grupā uzvarētājs bija Tomass Graudiņš no 2. klases, savukārt 5.-6. klašu grupā – Mārtiņš Liniņš no 6. klases. Visi rādīja lieliskus sniegumus savās fiziskajās spējās. Paldies sporta skolotājam Ērikam Oto par sagatavotajiem interesantajiem uzdevumiem puišiem.

Vēlāk katrs bērns bija sagatavojis sarkanbaltsarkano svečturīti no stikla burciņas un varēja tajā iedegt svecīti skolas priekšpusē. Skolēni atbildīgi un centīgi gatavojās svecīšu iedegšanai. Pati lukturīšu gatavošana viņiem sagādāja prieku.

Svecītes tika iededzinātas arī pie Ķeipenes pirmsskolas, kur ar skolotājas Daces Iraids palīdzību tika izveidota gaismas laimes slotiņas. Tā ļoti priecēja visa pagasta iedzīvotājus. Arī mazie bērni katrs pats bija pagatavojis savu sarkanbaltsarkano svečturīti, kas tika novietots pie bērnudārza ieejas.

Paldies visiem audzinātājiem un skolotājiem, kuri iesaistījās šajā kopējā pasākumā!