Olimpiskā diena Ķeipenes pirmsskolas grupās ”Cālīšos” un “Pūcītēs”

Lai popularizētu olimpisko kustību, veselīgu dzīves veidu un godīgas spēles principus sportā, 18. septembrī  Latvijā svinēja Olimpisko dienu ar vienojošu devīzi  „Mēs esam sportiņā!”  Arī mēs Ķeipenes pirmsskolā  – bērni un pieaugušie  iesaistījāmies Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumā un organizējām Olimpisko dienu iestādē 22. septembrī.   Pēc sasveicināšanās un uzrunas sākām rīta vingrošanu bērnudārza pagalmā, pie mūzikas – „Dejo trakāk’, kuru izpilda grupa Astronout.  Pēc kopīgas vingrošanas visi devās sportot.

Saulainājā otrdienas rītā jautri un interesanti  Olimpiskā diena pagāja mūsu iestādē.  Ikviens varēja piedalīties jautrajos startos, pārvarēt šķēršļu joslu skrējienu, pārliecināties par savu spēku, izturību un veiklību sportojot „Bumbiņas mešanas sektorā”, „Stafetes skrējiena sektorā”,  „Barjeras skriešanas sektorā” un rotaļā „Putni ligzdās”. Tā laiks pagāja nemanot un pienāca svinīgais apbalvošanas brīdis. Olimpiskās dienas dalībnieki saņēma piemiņas medaļas no sporta skolotājas Aelitas,  un vēlējumu būt kustīgiem un aktīviem.

Fiziskā aktivitāte ir nepieciešama visiem – no bērna līdz sirmgalvim. Ja kustas vecāki, arī bērni ir daudz motivētāki kustībai, biežāk iesaistās dažādos sporta pasākumos. Ja pieaugušais pats ar prieku darbosies fiziskajās aktivitātēs, tad arī bērnam būs prieks darboties kopā ar viņu. Tāpēc, mīļie vecāki, darīsim visu, lai mūsu bērni augtu kustīgi, veseli un dzīvespriecīgi! Esiet gudri, sportiski un mīļi vecāki saviem bērniem! Vairāk darbojieties kopā ar bērniem, jo šajā vecumposmā jūs esat viņu pirmie skolotāji!

Sporta skolotāja: A. Lazdiņa