Zinību diena

Ķeipenes pamatskolā Zinību dienas rīkošana tika uzticēta pašiem skolēniem, kuri iejutās Lotes izgudrotājciema tēlos. Šajā mācību gadā 1. klasē tika uzņemti 6 skolēni. Katra klase bija sagatavojusi īpašu izgudrotājciema cienīgu sveicienu jaunpienācējiem: tie bija gaisā pūsti burbuļi, dažādi domāšana uzdevumi, dziesmas un muzikāli sveicieni ar pašu radītiem mūzikas instrumentiem. Lote meklēja mēnessakmeni, lai iegūtu atbildes, kā dzīvot, kā būt. Ikviens skolotājs saņēma dāvanā mēnessakmeni, kas būtu kā sirdsapziņas barometrs turpmākajai dzīvei.

Šogad skolas vecāku sapulce noritēja āra zaļajā klasē, kas tika īpaši iekārtota šim pasākumam, bet vēlāk to varēs izmantot skolotāji kopā ar skolēniem, apgūstot dažādus mācību priekšmetus svaigā gaisā.

Ķeipenes pamatskolā šajā mācību gadā pievienojas 2 jauni skolotāji: sporta skolotās Ēriks Einārs Oto un mājturības skolotājs – Jānis Sausnītis. Prieks, it īpaši skolēniem, ka darbā atgriezusies arī latviešu valodas un dabas mācības skolotāja Agita Zvaigzne.

Lai sagatavotos jaunajam mācību gadam, veikti ir daudz: izremontētas pagarinātās grupas telpas un krievu valodas kabinets. Iekārtots lasīšanas stūrītis un 1.stāva gaitenī pie sienas pieliktas gleznas, ko veidoja paši skolēni attālinātajās mācībās pagājušajā gadā. Pabeigts āra basketbola laukums un ar vietējo uzņēmēju atbalstu uzlikti jauni futbola vārti ar tīkliem.

Pirmsskolā izremontētas 2. stāva grupiņas telpas: labierīcības, koridori un virtuvītes. Iepirktas jaunas mēbeles, kas ir papildinātas ar dažādiem interesantiem izziņas materiāliem. Savukārt rotaļlaukumā ir izvietotas koka puzles, puķu kastes, uzstādīts āra galds un nomainīta daļa vecā žoga.

Kopā skolā mācības uzsāka 66 pamatskolas un 40 pirmsskolas audzēkņi.

Ķeipenes pamatskolas direktore Agnese Lepse ir priecīga un pateicīga, ka pagasta bērni te var mācīties, un novēl, lai visiem šis ir veiksmīgs un radošs mācību gads!