Izlaidums pirmsskolas grupiņā

Karstajā 17 jūnija rītā Ķeipenes pamatskolas pirmsskolas grupiņā bija svētku rīts. Šoreiz svētki bija par godu trim mūsu čaklajiem, atraktīvajiem, nepacietīgajiem, gudrajiem, mīļajiem bērniem GABRIELAI, SAMANTAI, EGĪLAM .

Pirmsskolas izlaidums šoreiz bija savādāks nekā citus gadus, visi pulcējāmies sapostajā grupu laukumiņā, ciemos bija ieradušies tikai bērnu vecāki. Un negaidīti garām iedama ciemos atnāca arī Pejija Garzeķe ar savu labāko draugu Vilsona kungu. Lai arī pati Pepija skolā ir gājusi tikai vienu dienu viņa labprāt vēlējās uzzināt, ko tad prot mūsu bērni, par labajiem rezultātiem Pepija bija ļoti pārsteigta, jo bērni labi pārzināja ciparu un burtu valstību, gan zināja visu par mākslu un ballēšanos, skanēja jautras dziesmas un iešana rotaļās, kad bija saņemtas pelnītās balvas un laba vēlējumi no visiem draugiem varēja sākties burbuļu ballīte.

Un kas gan tie būtu par svētkiem, ja nebūtu lielā torte, kuru bija sarūpējuši Gabrielas, Samantas un Egīla vecāki. Paldies visiem labajiem, čaklajiem palīgiem par šo pasākumu.