Kā strādājam pirmsskolā!

Šajā laikā, kad   sabiedrība dzīvo ļoti lielā stresā mēs pirmsskolas grupiņa strādājam dežūrrežīmā. Vecāki ir priecīgi, ka bērnudārzs turpina savu darbu, tāpēc arī bērnu skaits katru dienu mainās. Taču lai bērniem būtu interesanti un mācību darbiņš neapstātos skolotājas meklē, veido, kopē, filmē bērniem dažādus uzdevumus. Arī tiem bērniem kuri dzīvo mājās skolotājas sūta uzdevumus. Tagad, kad ir maz bērnu skolotājas gatavo metodiskos materiālus un var pievērsties tām lietām kurām ikdienā nav sanācis laika. Tādēļ saulainā pavasara piektdienā skolotājas Laura un Aiva bērnu rotaļu laukumā rotaļājās ar krāsām. Lai  bērni varētu nostiprināt savas zināšanas ciparu pasaulē un aktīvi izkustētos, domātu rotaļu laukumiņā tapa’’ klasītes’’, pēdiņu un krāsaino apļu taciņas.

Pārējie bērni, kuri darbojas ar saviem vecākiem no mājām, iesūta mums savas bērnu bildes, kur mazie ķipari redzami cītīgi apgūstot burtus, ciparus, kā arī citas dažādas nodarbes.