Makulatūras un baterijas vākšanas kampaņa “Tīrai Latvijai”

Ķeipenes pamatskola saka lielu paldies visiem entuziastiem, kuri iesaistījās vides projektā – makulatūras un baterijas vākšanas kampaņā “Tīrai Latvijai”. Piedalījās Ķeipenes pamatskolas un pirmsskoliņas bērni, gan viņu vecāki un vecvecāki. Sākumā lielāka atsaucība bija pirmsskolas grupās, kur vecāki jau pirmajās dienās kopā ar bērniem nesa makulatūras saiņus. Lai vairāk ieinteresētu pārējos, tik izsludinātas nelielas naudas balvas pirmajām vietām, un aktivitāte patiešām kļuva liela. Izvērtās interesanta sacensība starp skolas bērniem. Ik pa laikam katrs no dalībniekiem centās noskaidrot, kādu vietu ieņem kopējā vērtējumu tabulā. Vēl pat pēdējā dienā mainījās vietu sadalījums, jo bērni steidza nest vēl un vēl. Kopumā mēs savācām 3204.9 kg makulatūras un 60.85 kg baterijas. Piemēram, 4.klases Dairas Kalniņas mamma bija savākusi baterijas no saviem darba kolēģiem. Tāpat arī skolēnu pašpārvalde aktivizēja pārējos Ķeipenes pagasta ļaudis, lai droši piedalās ikviens, kuram rūp mūsu planētas nākotne. Makulatūrā 1.vietu saņēma 2.klases skolniece Dana Fedčenko ar 556 kg, 2.vietu – 4.kalses skolēns Kristiāns Emīls Treiģis ar 297 kg un 3.vietu ieguva 2. klases skolniece Senda Damroze ar 261 kg. Savukārt bateriju vākšanā 1.vietu ieguva – 4.klases skolniece Daira Kalniņa, 2.vietu – Līva Estere Ločmele un 3.vietu – 2.klases skolēns Rūdolfs Plūģis. Bērni biji gandarīti saņemt apbalvojumus, kā arī ikvienam dalībniekam tika pa kliņģera gabalam. Pirmsskolas grupā lielu paldies sakām Gabriēlas Kalnejas, Markusa Ozoliņa un Elīzas Alises un Roberta Meļņu vecākiem par aktīvu līdzdalību. Paldies ikvienam, kas mums juta līdzi un kārtējo reizi guvām apliecinājumu tam, cik daudz izdodas sasniegt, ja darām to kopā, pat, ja kāds nāk ar mazumiņu. Nav nozīmes daudzumā, bet labā gribā un nodoma tīrībā.