Ķeipenes pamatskolā noskaidrots Superpuika 2020

Noteicošās bija ne tikai mācību sekmes un uzvedība skolā, puišiem sevi bija jāpierāda 2 mēnešu garumā daudz un dažādās disciplīnās un pārbaudījumos. Proti, bija jācep pankūkas un jāatpazīst 70 dažādi saimniecības priekšmeti. Izstādē jāizliek savi radītie darbi no mājturības stundām. Uz Valentīndienu un 8.martu puišiem bija jāsagatavo meitenēm dažādi apsveikumi, lai mācītos pieklājību un etiķeti.

12. martā norisinājās “Superpuika-2020” fināls Ķeipenes tautas namā. Tur puišiem bija jārāda savs sagatavotais priekšnesums, jāprezentē avangarda tērps un jāatbild uz daudz un dažādiem āķīgiem jautājumiem. Puiši godam šo visu izturēja un pierādīja, ka mums aug radoša un stipra jaunā paaudze.

Uzvarētājs šoreiz bija Māris Jansons no 8.klases. Viņš bija attapīgākais  un vislabāk zināja, kur lietojams katrs no 70 saimniecības priekšmetiem, kā arī viņa izceptās ābolu pankūkas 14 cilvēku žūrija atzina par visgardākajām. Māra pašgatavotā koka taburete tika novērtēta vienbalsīgi uz-10 ballēm.

2. vietas ieguvējs bija 8.klases skolnieks- Rinalds Gradovskis, kuru atzina par gudrāko puisi. Viņš Ķeipenes skolu pārstāv novada olimpiādēs, kā arī viņam ir visaugstākā vidējā atzīme visos mācību priekšmetos – 8,5 balles.

3. vietas ieguvējs bija 7. klases skolnieks- Daniēls Ločmelis, kurš saņēma skatītāja simpātiju un ir ļoti erudīts. Šogad Daniēls pārstāvēja arī konkursu “Gudrs un vēl gudrāks”. Viņš lieliski orientējās vēstures, ģeogrāfijas, politikas, mākslas un mūzikas pasaulē.

Atzinība tika arī visjaunākajam puisim par drosmi un labiem rezultātiem, 4. klases skolniekam Martelam Lepsim. Viņa izveidotais materiālu kopums „Pastāstiet par mani!” tika novērtēts visaugstāk. Skolas Pateicību par piedalīšanos konkursā saņēma vēl 6. klases skolnieks Kristers Spārniņš un 5. klases skolnieks – Sandijs Olte.

Paldies visiem puišiem par viņu izrādīto drosmi piedalīties un sevi pārbaudīt. Kā arī lielu paldies sakām mūsu pasākuma atbalstītājiem: Emeritai un Raimondam veikala “Kvants”” īpašniekiem un mūsu pašu vietējai labai piparkūku fejai Ilzei Andriksonei! Pateicoties viņiem mūsu puiši saņēma skaistas un praktiskas balvas. Liels paldies mūsu skolas pedagogiem un bērniem par atsaucību, jo īpaši skolotājai Daigai Bombānei par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā un viņas dzīvesbiedram Andrim Miķelsonam, kurš bagātināja šo pasākumu ar savu dejotāju krāšņo sniegumu.

Informāciju sagatavoja Agnese Lepse, Ķeipenes pamatskolas direktore