Aktivitātes pirmsskolas grupās Ķeipenē

Ķeipenes pamatskolas pirmsskolas grupiņas turpina aktīvi darboties arī otrajā mācību semestrī – noticis mazo pelīšu rīts, tupelīšu pārvērtības, tikšanās ar sniegavīru, bērni turpina apgūt ārējo vidi.

Sagaidot Baltās Žurkas gadu, bērni piedalījās mazo pelīšu rītā, kur aktīvi darbojās – dziedāja, gāja rotaļās, krāsoja un domāja peļu domas. Jautrību bija sadzirdējis Kaķis, kurš arī atnāca ciemos ar gardu cienastu.

Attīstot kompetenču jomu, “Pūcītes” grupa organizēja Tupelīšu pārvērtības. Bērni kopā ar vecākiem čakli strādāja un bija izgatavojuši pasakainas kurpītes. Šādas kurpes nav nopērkamas pat labākajos apavu veikalos. Bērniem bija bumbuļu, rozīšu kurpes, cālīšu, dakterītes, taureņu, pogu un daudz citu modeļu kurpes. Mūzikas skolotāja Eva Knospiņa īpaši šim pasākumam uzrakstīja brīnišķīgu dziesmu „Manas jautrās tupelītes”.

Neskatoties uz sniega trūkumu šajā ziemā, pirmsskolas grupiņās bija ieradies Sniegavīrs un aicināja bērnus palīdzēt atrast ziemu. Bērni kopā ar jauko sporta skolotāju Aelitu Lazdiņu centīgi izpildīja uzdevumus, bet ziemu neatrada, toties ieguva daudz pozitīvu emociju un jautri pavadīja laiku.

Tāpat cītīgi turpinām praktizēt ārējās vides apgūšanu blakus esošajā Ķeipenes parkā, kur ir brīnišķīgi lieli koki un pateicīga vide, lai pētītu sūnas, kukainīšus, kā arī zīmētu sniegā burtus un ciparus, kas jāapgūst, lai dotos uz skolu. Līdzīgi kā pirmajā semestrī kopā ar mežzini Daci Iraids un bērnu vecākiem turpinām radoši darboties, veidojot skaistus priekšmetus. Februārī tie bija brīnišķīgi magnētiņi, ko var likt pie ledusskapja. Martā un aprīlī no dabas materiāliem turpināsim veidot zaķus un puķes un gatavosimies Lieldienām.