Bijušā absolventa Valtera Zvaigznes ciemošanās Ķeipenes skolā.

31.01.2020 Ķeipenes pamatskolā ciemojās bijušais skolas absolvents Valters Zvaigzne, kurš tagad mācās Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumā Cēsīs. Valters mūs iepazīstināja ar profesijām, kādas ir iespējamas apgūt nākotnē, mācoties šajā tehnikumā. Interesanti un atklāti stāstīja par savu pieredzi šajā skolā. Valters izvēlējies apgūt mēbeļu dizainu un šogad viņam sāksies prakse. Mūsu skolos bērni un skolotāji ar interesi sekoja līdzi Valtera stāstītajam un izteica vēlēšanos, ka kāds arī no Ķeipenes pamatskolas nākotnē varētu mācīties Cēsīs.

Valters Zvaigzne izteica pateicību Ķeipenes pamatskolai par dotajām zināšanām un gūto pieredzi, kas lieliski palīdz ikdienas dzīvei, lai veiksmīgi virzītos uz priekšu savā dzīves ceļā. Ar mācībām tehnikumā viņam ejot viegli, jo pamati Ķeipenes skolā esot ielikti labi. Mēs vēlam Valteram veiksmi viņa turpmākajā dzīvē! Esam ļoti pateicīgi, ka viņš atrada laiku un iespēju dalīties ar informāciju par nākotnes iespējām ar mūsu skolas bērniem.