Adventes rīts

Šorīt, sagaidot 2.decembri katru pirmdienu visas Ķeipenes skolas bērni un skolotāji sapulcēsies pie eglītes, lai uz mirkli apstātos un ieklausītos viens otrā un katrs savā sirsniņā. Lai apjaustu patiesās vērtības un novērtētu to, ka esam viens otram. Pateiktu labus vārdus un uzmundrinātu. Pasniegtu viens otram mazu ikdienas prieku. Skolotāja Daiga ar viediem vārdiem aicināja mūs vairot labo. 1.klases skolēni skaitīja dzejolīšus un Rūdolfs no 2.klases spēlēja vijoli. Kopīgi iededzām pirmo svecīti vainagā, ko veidoja mūsu skolas puiši kā noslēpumu mājturības stundā. Skolā ir ierīkots arī īpašs Ziemassvētku stūrītis, kur izlikti visi adventes vainadziņi, ko darināja katra klase. Katrs no vainadziņiem ir īpašs un unikāls kā mēs katrs šeit skolā, bet kopā viss lieliski iederas. Tikai tā veidojas stipra un draudzīga komanda! Lai visiem gaišs un svētīts šis adventes laiks!

mīlestībā, Agnese Lepse