„Rudens Valsi”- starptautiskās sporta deju sacensības- izdejojām!

Mūsu skolas kolektīva” Saulstariņi” meitenes šoreiz dejoja  meiteņu solo grupās. Bērnu I vecuma grupā 4 dejas izpildīja Senda Damroze un Dana Fedčenko no 2.klases. Sendai tās bija pirmās sporta deju sacensības, Danai-otrās, viņa  jau pagājušogad startēja Ērgļos. Abas meitenes visās četrās dejās pieci tiesneši vērtēja pilnīgi vienādi un ierindoja 3.vietā.

Junioru II vecuma grupā- arī 4 dejas- lēno valsi, kvikstepu, ča-ča-ča un džaivu  dejoja Liene Emīlija Ozoliņa un Nikola Anna Jermacāne no 6.klases. Šoreiz mazliet labāk nodejot paveicās  Lienei, viņa ieguva 3.vietu, Nikola atpalika par dažiem punktiem un ierindojās 4.vietā.         Dalībnieces jutās laimīgas, jo viņas atbalstīt bija ieradušās arī Sanija(7.kl.) un Evelīna(9.kl.)- skolasbiedrenes.

Prieks par dejojošajām meitenēm, kuras, neskatoties uz partneru trūkumu, turpina pilnveidot savu dejotprasmi, kļūst graciozākas un priecē arī skatītājus. Dejotgribu arī turpmāk!