Radošā dabas darbnīca

13.11.2019 Ķeipenes pamatskolas un pirmsskolas vecākās grupiņas “Pūcītes” bērni kopā ar vecākiem piedalījās radošajā dabas nodarbībā, kur kopā tika veidoti lukturīši. Lai mēs rūpētos par dabu, tika dota otra dzīve vecām lietām. Šajā gadījumā izlietotās skārdenes bundžās ar naglu un āmuru palīdzību tika izsisti caurumiņi vai nu ornamentu, vai dažādu zīmējumu formā. Bundžas galos tika iesieta lentīte, un pašā bundžā tika ielikta svecīte. Šāds lukturītis lieliski var tikt izmantots kā gaismas avots šajā svētku nedēļā tumšajos rudens vakaros. Nodarbību vadīja mežzine Dace Iraids. Vecāki un bērni bija ļoti atsaucīgi, un darbošanās visiem kopā deva lielu prieku. Katrs mazais ķipars bija gandarīts par paveikto, jo īpaši, ja kāds no vecākiem ir blakus, tad darbošanās prieks ir divkāršs. Nobeigumā dzērām tēju un ēdām cepumus. Visiem mīļš paldies par lielo atsaucību!