Sporta diena Ķeipenes pamatskolas mazākajiem.

10.oktobrī Ķeipenes pamatskolas pirmsskolas grupās notika sporta svētki. Pie bērniem bija atnācis rudens rūķis, kura lomā iejutās sporta skolotāja Aelita Lazdiņa. Rudens rūķis aicināja bērnus kopā ar vecākiem skriet maratonu un piedalīties dažādās sporta aktivitātēs. Bija brīnišķīgi noskatīties kā vecāki kopā ar bērniem veica dažādās sporta disciplīnas: bija jāsavāc krāsainās bumbas, jānes ķirbīši spainīšos, jāmēģina skriet, rokā nesot puķi, kas veidota no lidojošā šķīvīša un vingrošanas nūjas. Izkustēšanās svaigā gaisā radīja patiešām lielu prieku gan lielajos, gan mazajos sporta dalībniekos. Laiks mūs arī lutināja, un pēcpusdienā uzspīdēja silta saulīte. Skolas pavārītes bija sacepušas gardu ābolmaizi un savārījušas siltu tēju, ar ko tad arī visi nobeigumā mielojāmies.