Mežu dienas Zilajos kalnos…

Ar prieku  13.septembra rītā smaidīgi 2., 3., 4.klašu audzēkņi kopā ar savām audzinātājām Daigu un Lieni devās uz Ogres Zilajiem kalniem, lai piedalītos Mežu dienās kopā ar Ogres novada skolu skolēniem.  Diena bija interesantu piedzīvojumu caurvīta, nodarbībās mežu darbinieki iepazīstināja bērnus ar dažādām dabas zinību gudrībām- pazīt dzīvnieku pēdas, koku lapas un augļus, noteikt gadu skaitu kokiem, kokus pēc stumbra, saprast, kas ir mežizstrāde un citas noderīgas lietas. Cūkmens aicināja būt dabas draugiem, nelauzt, nepostīt, bet dzīvot „zaļi”! Visvairāk bērniem  patika samīļot haskijus, kas  priecīgi par lielo draugu skaitu, ļāva sevi glaudīt, vien drusciņ draudzīgi uzrejot.

Un atkal viena skaista diena aizvadīta!

Prom braucot, lietutiņš uzsāka smidzināt, noskalojot putekļus un vēlot–laimīgu mājupceļu…

Līva- Man patika sunīši un Cūkmens!
Rūdolfs-Man patika rāpties pa virvi un mīļoties ar haskijiem!
Laine- Tur varēja mācīties arī par drošību!