Ķeipenes pamatskolā noticis konkurss “Supermeitene 2019”

Meitenēm visa mēneša garumā bija jāiziet cauri dažādiem pārbaudījumiem. No viņām tas prasīja daudz- būt drosmīgām, erudītām, attapīgām, saimnieciskām, sportiskām, gaumīgām, talantīgām,  daudz paspēt, daudz izdarīt, iepriecinot gan sevi, gan citus. Piedalījās Annamarija, Elizabete, Egija no 4. klases, Aleksandra un Nikola no 5., Annija no 6.,un Dana , Evita, Kristīne un Nikola – 7. klases audzēknes. Viņām sevi bija jāpierāda gatavojot ēst, noformējot galda klājumu attiecīgajos svētkos, jāprezentē vingrošanas komplekss veselīgam dzīvesveidam, jādzied un jādejo, kā arī nobeigumā jārāda īpašs avangardisks tērps, ko pašas ir darinājušas. Konkursu vērtēja erudīta un kompetenta žūrija. Visas 10 meitenes saņēma skaistas medaļas,  sponsoru sarūpētas piparkūkas un  dāvanas. Paldies “Ķeipenes Piparkūkām” un Ilzei, veikala  “Ilze” vadītājai Lilitai un veikala “Lauri” vadītājai Sniedzei!

„Supermeiteņu” teiktais:

„Man patika itin visi pārbaudījumi. Tās meitenes, kuras darbojās konkursā, sadraudzējās ciešāk un kļuva par labām draudzenēm. Esmu priecīga par sevi, visām citām meitenēm un, protams, par klasesbiedreni, kura uzvarēja!” par konkursu stāsta Nikola.

„Man patika tas, ka pati varēju strādāt un pielikt klāt fantāziju. Nekad neaizmirsīšu, kā mēs demonstrējām savus tērpus-košus, krāsainus, radošus, avangardiskus!” stāsta Elizabete.

„No sākuma es nedomaju, ka būs tik grūti…Visvairāk patika konkursa noslēguma diena. Lai gan bija liels uztraukums, viss izdevās, bija labi un skaisti. Meitenes bija tik talantīgas!” atzīst Annamarija.

„Man patika sporta konkursiņš, kur varējām izvingroties un izvingrināt citus,” atklāj Egija.

„Konkurss bija ļoti interesants un aizraujošs! Pēc konkursa noteikti zināšu vairāk nosaukt mājsaimniecības piederumus,” pauž viedokli Aleksandra.

Bija prieks redzēt, cik radoši meitenes spēja sevi parādīt. Lielisks pasākums ikviena dalībnieka personības attīstībai un izaugsmei.

Informāciju sagatavoja Agnese Lepse