Sagatavošanas grupas mācību ekskursija

15.maijā Ķeipenes pamatskolas sagatavošanas grupiņas bērni devās mācību ekskursijā uz Beverīnas labirintiem.

Ekskursijas izzinošajā daļā bērni uzzināja,kur dzīvo,ko un kā ēd dzenis,kādos būros dzīvo citi putni,pēc tam meklēja dižputna ligzdu,maldoties zaru labirintā,un devās apskatīt bagātīgo attīstošo spēļu klāstu.

Bērni ar sajūsmu apguva jaunas sportiskās iemaņas dažādās līdzsvara atrakcijās, spēlēja boulingu, boksējās, meta mērķī.

Nedaudz bailīgi bija ciemoties  „Šausmu labirintā” egļu mežā pie raganas, jo tur varēja satikt milzu zirnekļus, bet raganas māja izrādījās tīri viesmīlīga. Bērni varēja pielaikot dažādus tērpus, ielīst mājā, un ragana, kokā sēžot, nevienam neko ļaunu nenodarīja.

Upeņu labirintā bērni varēja izspēlēt J.Poruka dzejoli „Tracis” un iejusties leļļu teātra aktieru lomās.

Divas stundas pagāja nemanot!