SUPERMEITENES Ķeipenes pamatskolā

Varbūt nedaudz piemirsta, bet kādreiz daudziem mīļa tradīcija mūsu skolā bija konkurss meitenēm „Zeltenīte” un zēniem -„Ziķeris”.

Lāčplēša dienā ik gadu skolā notiek titulu- „Mazais un Lielais Lāčplēsis” izcīņa skolas puišiem.

Šogad atjaunojot tradīciju meitenēm, atjaunojām arī konkursa nosaukumu. Un tā -10 jaukas meitenes pieteicās 4.-7.klašu konkursam „Supermeitene-2019”,  īsti nezinot, ko tas no viņām prasīs. Bet prasīja daudz…- būt drosmīgām, erudītām, attapīgām, saimnieciskām, sportiskām, gaumīgām, talantīgām,  daudz paspēt, daudz izdarīt, iepriecinot gan sevi, gan citus….

Tādas viņas bija un ir visas desmit- Annamarija, Elizabete, Egija no 4.klases, Aleksandra un Nikola no 5., Annija no 6.,un Dana , Evita, Kristīne un Nikola-7.klases audzēknes.

„ Man ļoti patika skaistie meiteņu tērpi” (Daila)

„ Visas meitenes konkursam bija ļoti labi sagatavojušās un pārsteidza savus skatītajus gan ar tērpiem, gan priekšnesumiem, gan interesanti  noformētiem galdiņiem „Daļiņa no manis…” (Helēna)

„Meiteņu tērpi bija skaisti un orģināli” (Amanda)

„Man vislabak patika Modes skate, jo meitenes bija izveidojušas brīnišķīgus tērpus.” (Ance P)

„Konkursā gaitā bija interesanti vērot meiteņu talantus” (Ance P.)

„Konkurss bija nopietns, interesants, jautrs un izklaidējošs. Visas meitenes sevi parādīja no labās puses. Skolā ik pa laikam vērojām viņu veikumu.” (Matīss)

„Man ļoti patika konkursa noslēgumā sēdēt pie galdiņiem, vērot labā gaisotnē meiteņu priekšnesumus.” (Roberts)

Mēs- pārējas meitenes – brīvajā laikā varējām skatītājiem mācīt zumbu! (Samanta)

„Priekšnesumi bija radoši, brīvajā laikā- jautras aktivitātes. ”(Diāna)

„Bija iespēja visas meitenes iepazīt labāk, visas bija ļoti centušās. Man ļoti patika arī pasākuma atmosfēra.” (Evelīna)

„Man patika viss, izņemot to, ka nepiedalījās visas meitenes!”( Krišs)

„Mēs visa klase atbalstījām savas meitenes, par viņām gavilējām, priecājāmies un balsojām! (Linda)

„Man patika, kā viņas noformēja galdiņus , veidoja Lieldienu kompozīcijas, sportoja, gatavoja un dekorēja gardos salātus un vēl viss pārējais…” (Kristers)

„Man šķiet, meitenes bija laimīgas, ka piedalījās šajā konkursā…” (Liene)

„Man ļoti patika viņu daudzveidīgie priekšnesumi- dziesmas, ģitāras un flautas skaņas, dejas- valsis, džaivs un ča-ča-ča, līnijdeja, anekdotes, dzejoļi, pupiņvalodas priekšnesums un dzeja” (Leo)

„Konkursā katra no meitenēm parādīja sevi kā ĪPAŠU supermeiteni! Ļoti patika arī 7.klases zēnu apsveikums savām 4 klasesbiedrenēm” (Keila)

„Supermeiteņu” teiktais:

„ Man patika itin visi pārbaudījumi. Tās meitenes, kuras darbojās konkursā, sadraudzējās ciešāk un kļuva par labām draudzenēm. Esmu priecīga par sevi, visām citām meitenēm un, protams, par klasesbiedreni, kura uzvarēja!” ( Nikola)

„Man patika tas, ka pati varēju strādāt un pielikt klāt fantāziju. Nekad neaizmirsīšu , kā mēs demonstrējām savus tērpus-košus, krāsainus, radošus, avangardiskus!”(Elizabete)

„No sākuma es nedomaju, ka būs tik grūti…Visvairāk patika konkursa noslēguma diena. Lai gan bija liels uztraukums, viss izdevās, bija labi un skaisti. Meitenes bija tik talantīgas!” (Annamarija)

„Man patika sporta konkursiņš, kur varējām izvingroties un izvingrināt citus!” (Egija)

„Konkurss bija ļoti interesants un aizraujošs! Pēc konkursa noteikti zināšu vairāk nosaukt mājsaimniecības piederumus!” ( Aleksandra)

16.aprīļa vēlā pēcpusdienā, pēc mēneša garumā veikto uzdevumu izpildes,  saskaitot visus iegūtos punktus 13 konkursa posmos, par uzvarētāju un  galvenā titula

„ SUPERMEITENE- 2019” Ķeipenes pamatskolā

ieguvēju kļuva 5.klases audzēkne- ALEKSANDRA LEPSE. Apsveicam!

Titulu „Skatītāju Simpātija”  ieguva 7.klases audzēkne Evita Vingre. Apsveicam!

Visas 10 meitenes saņēma skaistas medaļas,  sponsoru sarūpētas piparkūkas un  dāvanas . Paldies „ Ķeipenes Piparkūkām” un Ilzei, Paldies veikala „ Ilze” vadītājai Lilitai un veikala „Lauri” vadītājai Sniedzei! Mīļš Paldies  par atsaucību un dāsnumu!

Paldies visiem skolotājiem, kas palīdzēja konkursa izveidē, norisē, vērtēšanā! Paldies vecākiem par atbalstu, līdzi jušanu! Paldies konkursa noslēguma jaukajai žūrijai-  Inesei, Elīnai, Vilnim un Didzim! Paldies Marekam un Tomam!

Kopā mums izdevās! Kāds jauks pasākums un tradīcija jau atkal skolas vēsturē…

Ar meitenēm visās norisēs un aktivitātēs, uztraukumos un pārdzīvojumos, bēdās un priekos kopā bija skolotāja Daiga.

Bija prieks redzēt, cik radoši meitenes spēja sevi parādīt! Lielisks pasākums ikviena dalībnieka personības attīstībai un izaugsmei!-

Kristaps Lepsis, konkursa „ Supermeitene-2019” titula ieguvējas Aleksandras tētis.