ZINOO centrā Cēsīs

3. aprīlī Ķeipenes pamatskolas 8. klase kopā ar klases audzinātāju, “Latvijas skolas soma” finansējuma ietvaros, apmeklēja Cēsu zinātkāres centru ZINOO.  Sākumā jauniešus sagaidīja laipna gide, kura novadīja interesantu arhitektūras nodarbību. Nodarbībā 30 minūtēs bija iespēja pašiem uzbūvēt savu debesskrāpi,  izmantojot tikai 15 papīra loksnes, līmlenti un šķēres, sacenšoties par augstākā debesskrāpja titulu. Tālāk jaunieši gides pavadībā devās ekskursijā pa pašu muzeju, vēlāk – 3 stundas brīvā laika, kurā paši varēja  apskatīt un izmēģināt dažādos eksponātus.

Vislabāk 8.klasei patika velosipēds, uz kura minoties varēja redzēt, cik kaloriju nodedzināts, interesanti šķita ieklausīties kosmosa skaņās, visiem patika arī braukt ar velosipēdu, kur jāminas ar rokām un kāpt uz  līdzsvara kāpnēm.

Jaunieši saka lielu paldies klases audzinātājai, kura kā fizikas skolotāja bieži palīdzēja saprast nesaprotamo.

Evelīna Tīna 8.klase

Patika debesskrāpju būvēšanas nodarbība /Ance/
Vislabāk patika ieklausīties kosmosā /Helēna/
Loti patika līdzsvara kāpnes /Samanta/
Man patika viss šajā centrā. Ļoti interesanti braukt ar riteni, kur jāminas ar rokām /Amanda/
Patika taisīt debesskrāpi. Loti bēdājos, ka nebija spoguļu labirints, jo tas iepriekšējā apmeklējumā man patika vislabāk. /Ance/
Man ļoti patika ZINOO centrs, tur bija ļoti interesanti. Patika spēlēt klavieres, jo tās bija skaisti izgaismotas. /Daila/
ZINOO centrā mēs redzējām daudz interesantu lietu, izgudrojumu. Visinteresantākās bija līdzsvara trepes un kaloriju ritenis. /Matīss/
Man patika ZINOO centrs, jo uzzināju daudz faktu un iemācījos par daudzām lietām. Šoreiz nebija bojāta tehnika. /Voldemārs/