Lieldienas gaidot!

Šodien bērnudārza bērniņiem ciemos bija atnācis Lieldienu zaķis, kurš no sava groziņa bija pazaudējis visas krāsainās Lieldienu oliņas. Bērnudārza bērni palīdzēja zaķim tās sameklēt. Kopā ar Lieldienu zaķi bērni dziedāja dziesmas, spēlēja spēles un gāja rotaļās. Tad, kad šokolādes oliņas tika atrastas, bērni ar prieku drīkstēja tās nogaršot. Bērni vēl izgreznoja skaistu Lieldienu krūmu ar pašdarinātiem Lieldienu dekoriem. Vēlāk bērni ar savām audzinātājām devās uz saviem rotaļlaukumiem, kur audzinātājas kopā ar bērniem turpināja izdzīvot Lieldienu tradīcijas. Mīļš paldies Lieldienu zaķim Inesei Daugavietei no tautas nama. 😛

Savukārt skolas bērni šodien no rīta krāsoja olas kopā ar savām klases audzinātājām. Tās patiešām izdevās skaistas! Bet pēc olu krāsošanas kopā devāmies skolas talkā un pirms svētkiem sakopām skolas teritoriju. Mīļš paldies bērniem un skolotājiem par lieliski padarīto darbu!

Priecīgas Lieldienas!