Pirmskolas izglītības iestāžu sporta diena „Ieskrien pavasarī”

5.aprīlī Ķeipenes pamatskolas pirmsskolas vecuma bērni piedalījās Ogres novada pirmsskolas izglītības iestāžu sporta dienā „Ieskrien pavasarī”. Bijām viena no 15 komandām, kura piedalījās stafetēs. Ļoti aktīvi bērniem palīdzēja Toma tētis un Elzas mamma, jo komandā bija 10 bērni un divi vecāki.

Skolotāja Dinija bija viena no tiesnesēm, skolotāja Mirdza atbalstīja un palīdzēja Ķeipenes komandai.

Bērni „pūta mākoņus”, skrēja un meta mērķī, izglāba draugu (šķēršļu josla), piedalījās bobslejā, skeletonā, leca pāri peļķēm, slēpās no lietus, veda draugu kalnā un izlēkājās ballītē pie Zirnekļcilvēka.

Sporta dienas nobeigumā bērni jutās kā uzvarētāji, jo visi bija nopelnījuši Ķeipenes piparkūku medaļu par 1. Vietu un, atgriežoties bērnudārzā, apēda pasākuma organizētāju sarūpēto kliņģeri.