Dejojam, jo patīk!

Svētdien, 10. martā, kad pārējie skolas biedri jau bija ļāvušies brīvlaika valdzinājumam, četri sporta deju kolektīva „Saulstariņi” dejotāji devās uz Cēsīm, lai piedalītos starptautiskajā sporta deju festivālā „Reveranss-2019”.

Festivāls norisinājās 2 daļās, pirmajā – Kristers Bebris (7. klase), Nikola Anna Jermacāne (5. klase) un Kristers Spārniņš (5. klase), Liene Emīlija Ozoliņa (5. klase) dejoja Junioru grupā, izpildot 5 dejas, grupā startēja 4 pāri. Uztraukums darīja savu, jo piedalīšanās šāda veida sacensībās nenotiek tik bieži, tāpēc sniegums, ko dejotāji parādīja, nebija tik drošs kā treniņos, bet 7 tiesnešu vērtējums bija labs. Kristers un Nikola ieguva 1. vietu, bet Kristers un Liene – 2. vietu.

2. daļā bija iespēja piedalīties kempinga „Apaļkalns” dāvāto kausu izcīņā, izpildot deju šovu gan pāros, gan grupās. Mēs bijām izvēlējušies grupu priekšnesumu „Klauni”. Sacentāmies 4 grupu konkurencē, divas no tām bija Igaunijas SDK „Fox”dejotāju veidotas grupas, no tām viena- pieaugušo dejotāju-senioru 5 pāru grupa, kura arī ieguva visaugstāko punktu skaitu. Trīs no 7 tiesnešiem mums vērtējumā ielika 1. vietu, bet kopvērtējumā bijām – otrie! Arī par to liels prieks! Visi četri grupas dejotāji saņēma diplomus, kausus un dāvanas. Paldies gribam pateikt Tautas nama jaukajām meitenēm par tērpiem un parūkām, Ivo Daugavietim par mūzikas ierakstu izveidi! Paldies mammām Kristīnei, Gunitai, Ligitai par kopābūšanu un līdzijušanu! Un paldies, protams, arī Didzim par ekskursiju.

Savu – ĶEIPENES PAMATSKOLU esam pārstāvējuši GODAM, par to dubults prieks.

Žēl, ka mūsu novada skolās nekur citur bērni nemācās sarīkojuma vai sporta dejas, līdz ar to izpaliek sacensību iespēja tuvākā apkārtnē, lai gūtu vairāk un lielāku pieredzi.

Gan treniņos, gan festivālā kopā ar saviem dejotājiem – skolotāja Daiga.