Sveicam Rūdolfu un Dailu!

28. februārī divi mūsu audzēkņi Rūdolfs Plūģis (1. klases audzēknis) un Daila Kalniņa (8. klases audzēkne) devās uz Ogri, lai pārstāvētu ĶEIPENES PAMATSKOLU starpnovadu (Ogre, Ķegums, Lielvārde) SKATUVES RUNAS KONKURSĀ.

Abiem bija uzdevums – izteiksmīgi norunāt divus darbus – dzejoli un prozas darbu.

Rūdolfa izpildījumā Viļa Plūdoņa „Pēcis un ziepju burbulis” žūrijai ļoti patika un zēns tika izvirzīts uz 2. kārtu, lai runātu otru darbu pēc latviešu tautas pasakas „ Saule, Sals un Vējš”. Noslēgumā ar lielu prieku un gandarījumu uzzinājām lielās žūrijas vērtējumu – 1. pakāpes diploms (43 punkti)!

Dailas izpildījumā skanēja Imanta Ziedoņa „Pēkšņi uznāca bailes, ka es varu aizmirst”.

Lai gan Dailai otro darbu – dzejoli runāt nevajadzēja, žūrijas vērtējums bija labs – (40,6 punkti) un arī 1. pakāpes diploms!

Apsveicam!
Kopā ar bērniem Ogrē bija, līdzi juta, atbalstīja skolotāja Daiga.