Ģimenes diena 1. klasē

Ir 5. marta rīts, mazliet neparasts, jo pirmklasnieki aicinājuši līdzi uz skolu savas māmiņas, tētus, omes un pat vecvecmāmiņas, lai kopā vadītu interesantu dienu, parādot visu iemācīto saviem mīļajiem. Jau vairāk kā 100 dienu aizvadīts šeit, Ķeipenes pamatskolā, savā pirmajā skolā, savās otrajās mājās.

Tika izveidotas 4 komandas – divas pieredzējušo „skolnieku”, t.i. vecāku un divas skolnieku.

Uzdevumu bija tik daudz! Jāsaliek puzles gabaliņi, jāsacer dzejoļi ar atskaņām, jāatmin mīklas, burtu mīklas, jānosauc vārdiņi-sinonīmi un antonīmi, no izbirušajiem vārdiņiem jāveido teikumi, jādzied, jāmuzicē, jādejo, jāprot pateikt labos vārdiņus, jārēķina galvā, jāstāsta anekdotes un vēl… un vēl…

Kopā viss izdevās, bija jautri un interesanti visiem.

Daži no dzejoļiem:
1)Mūsu klases zēni
Visu dara lēni,
Kamēr klases meitenītes
Mums ir īstas princesītes!

2)Skolotāja Daiga tūlīt nāks,
Bērnus mācīt sāks.
Puiši domā Pitagoru dzejot,
Meitas – baletu, kā dejot?
Paldies sakām visiem vecākiem, kas atrada brīvo laiku, lai pabūtu vienu dienu bērnu otrajās mājās, kurās viņi tiek sagaidīti un pavadīti ar mīlestību.
Uz tikšanos nākošajā pasākumā!
Audzinātāja Daiga, bērni-Laine, Zane, Senda, Dana, Mārcis, Rūdolfs, Līva, Paula

P.S.
Vecāki teic:
Patīk, ka bērni ir atbrīvoti un aktīvi stundu nodarbībās;
Prieks par aktīviem, atraisītiem bērniem visās nodarbībās;
Paldies skolotājām Andrai un Daigai par radošumu un interesantām stundām!