Mazo mūzikas kolektīvu konkurss

Šī gada 29. janvārī, kā katru gadu, Ogres Kultūras centra Lielajā zālē norisinājās Mazo mūzikas kolektīvu un solistu konkurss (ar skaņu pastiprinātājiem). Jaunos mūzikas entuziastus vērtēja Latvijā pazīstamais mūziķis Harijs Zariņš, komponists un dziedātājs Māris Blicavs un Ogres Kultūras centra vokālā ansambļa ”Svilpastes” vadītāja Ilze Miezere. Konkursā piedalījās 27 topošie mākslinieki. Mūsu skolas meitenes Elizabete Ločmele un Evita Vingre  dziedāja dziesmas no Andras Manfeldes, Guntara Rača un Ingara Viļuma („Prāta Vētras” basģitārists) muzikālās izrādes jauniešiem ”Mēs”. Abas solistes tika atzinīgi novērtētas un ieguva II pakāpi.

Lepojamies ar mūsu talantīgajām dziedātājām un vēlam viņām arvien spožākus sasniegumus skatuves mākslā! Paldies mūzikas skolotājai Andrai Ločmelei!