Bērnu drošības izglītības pasākums “Viena diena drošībai!”

3.un 4.klases skolēni ar skolotāju Sarmīti un vecākiem- Santu Kalniņu un Juri Ločmeli – piedalījās AS “Sadales tīkls” Ogres novada bērnu drošības izglītības pasākumā “Viena diena drošībai”. Bērni tuvumā aplūkoja operatīvo dienestu transportu un pat sēdēja policijas, ātrās palīdzības un ugunsdzēsēju automašīnās! Sākumā klašu grupas saņēma lapu, kurā bija jāsavāc speciālas atzīmes katrā uzņēmuma vai organizācijas stendā par noklausīto drošības prezentāciju.  Pasākuma laikā skolēni apguva drošības nosacījumus sliežu ceļu tuvumā, guva priekšstatu par palīdzības izsaukšanu nelaimes gadījumā un pirmās palīdzības sniegšanu, kamēr mediķi vēl ceļā uz negadījuma vietu, uzzināja vairāk par ugunsdrošību un pareizu rīcību dažādās ārkārtas situācijās, apguva gāzes un elektrodrošības jautājumus, mācījās, kā atpazīt eiro banknotes un monētas, droši rīkoties ar naudu un to uzglabāt, uzklausīja Cūkmena padomus, kā saglabāt tīrus mežus, kā arī ieguva informāciju par drošību internetā. Klases, kam bija visas atzīmes, dienas noslēgumā tika aicinātas apmeklēt īpašu “Brīnumskapja” koncertu Ogres novada Kultūras centrā. Ļoti skaists un brīnišķīgs koncerts! Tik daudz pozitīvu emociju bērniem sen nebiju redzējusi!

Sirsnīgs paldies vecākiem- Santai Kalniņai un Jurim Ločmelim, kas piedalījās un palīdzēja būt kopā ar bērniem.

Skolotāja Sarmīte Ščucka