„Dejotprieks-2017” Ķeipenē

„Dejotprieks-2017”  Ķeipenē atnesis jaunas uzvaras, pieredzi un prieku!

26.maijā Ķeipenes Tautas namā norisinājās tradicionālais sporta deju festivāls „Dejotprieks-2017”. Tajā piedalījās dejotāji no Andra deju skolas Mazozolos, Līgatnē un Madonā, dejotāji no deju studijas „Edelveiss” Aizkrauklē un Pļaviņās, kā arī sporta deju kolektīva „Saulstariņi” dejojošie bērni no Ķeipenes pamatskolas, kopā 27 pāri sacentās piecās dažāda vecuma un meistarības grupās, kā arī  cīnījās par Vīnes Valša  Ķeipenes kausu un skatītāju simpātijām.

Pieredzes bagātākie pāri- Artūrs Lejiņš ar partneri Keitiju Nikolu Niedru( dejotāji no Madonas) un mūsu bijušais audzēknis Kristaps Strazdiņš (jā, tas pats Kristapiņš, kurš Ogres TV , būdams 10 gadus vecs, atbildēja, ka dejotprasme dzīvē noderēs) ar partneri Anci Milleri  (Mazozolu dejotāji) sniedza ļoti skaistus 8 deju ( Lēnais valsis, Vīnes valsis, tango, kviksteps, samba, ča-ča-ča, rumba un džaivs) paraugdemonstrējumus.

Pirmo reizi festivālā piedalījās arī pieaugušie Hobby klases dejotāji, 3 pāri, dejojot 4 sacensību dejas,  kuri dejotprasmi apgūst Līgatnē pie trenera Andra Miķelsona.

Lūk, mūsu audzēkņi-uzvarētāji:

Jaunākajā grupā (1.-3.kl.)

I vieta–   Bruno Bombāns(3.kl.) un Liene Emīlija Ozoliņa(3.kl.)
II vieta–  Kristers Spārniņš(3.kl.) un Liene Emīlija Ozoliņa(3.kl.)
III vietaRalfs Gobiņš(3.kl.) un Nikola Anna Jermacāne(3.kl.)

Vidējā grupā (4.-5.kl.)

I vieta-    Kristers Bebrs(5.kl.) un Aleksandra Lepse(3.kl.)
II vieta-  Māris Jansons(5.kl.) un Kristīne Andrejeva(5.kl.)
III vieta- Kristers Bebrs(5.kl) un Dana Rokola(5.kl)

Vecākajā grupā (5.-8.kl.)

I vieta-    Valters Rojs Zvaigzne(8.kl.) un Paula Ilva Upeniece(7.kl.)
II vieta-   Ivo Bombāns(8.kl.) un Anna Uļjane(7.kl.)
III vieta-  Dainis Ozoliņš(7.kl.) un Dana Rokola(5.kl.)

VĪNES VALŠA ĶEIPENES KAUSA izcīņa (2.-8.kl.)

I vieta-   Valters Rojs Zvaigzne(8.kl.) un Paula Ilva Upeniece(7.kl.)
II vieta-  Kristers Bebrs(5.kl.) un Aleksandra Lepse(3.kl.)
III vieta- Kristers Bebrs(5.kl.) un Dana Rokola(5.kl.)

Kausus saņēma visi  1., 2., 3. vietu ieguvēji- Vīnes Valša dejotāji.

„SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA”

14  līdzutēji nobalsoja  par jauko pāri-

Bruno Bombānu (3.kl.) un Lieni Emīliju Ozoliņu (3.kl.)

Lai šāds jauks pasākums varētu izdoties, nepieciešams daudzu cilvēku rūpīgs, uzmanīgs darbs komandā.

Tāpēc gribu teikt daudz– Paldies!

 Paldies par darbu tiesnešiem Andrim Miķelsonam,  Ainaram Kārkliņam, Tomam Bombānam,  mūzikas meistaram Jānim Kārkliņam,  sekretariāta skolotājām Mairitai  un Agitai,  skolotājām Inesei un Skaidrītei!

 Paldies Tautas nama labajiem „gariņiem”- Inesei, Santai un Maritai!

 Paldies vecākiem, īpašs- Kristapam Lepsim!

 Paldies visiem, kas atnāca, atbalstīja festivāla „Dejotprieks-2017” mazos un lielos dejotājus! Skatītāju aplausi palīdzēja, uzmundrināja, lai deju solis kļūtu vēl raitāks un smaids sejā- labāk pamanāms.

Un atkal viens gadiņš ir aizsteidzies  skolas solā, deju zālē…

Saulainu un skaistu vasaru visiem audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājiem!

Ar dejotājiem visa gada garumā kopā dejoja un par konkursa norisi informēja- skolotāja Daiga.