„ Saulstariņi” dejo Ērgļos un Madlienā

   Agrs, silts 1.maija rīts.

Mūsu skolas sporta deju kolektīva ”Saulstariņi” dejotāji, kopā 16 bērni, devās uz Ērgļiem, lai piedalītos festivālā „Ērgļu vizbulīte-2017”. Šoreiz vecākajā grupā (5.-7.kl.) labāk paveicās (1.vietas) Kristeram Bebram ar partneri Danu Rokolu, jaunākajā (3-4.kl.)- Bruno Bombānam un Lienei Emīlijai Ozoliņai,  Ralfam Gobiņam ar partneri Nikolu Annu Jermacāni. Visi dejotāji bija lepni par iegūtajām medaļām, diplomiem un dāvanām. Ar apņēmību, nākošajos deju svētkos uzlabot savu no tiesnešiem iegūto vērtējumu, bērni atgriezās mājās.

Pavasarīgs 6.maija rīts.

Atkal „ Saulstariņu” meitenēm mammas rūpīgi un skaisti veido matu sakārtojumu, kā pieņemts, dejojot sporta dejas.

Arī puiši rūpīgāk ieskatās spogulī un ,varbūt, izmanto arī matu laku vai želeju, jo viens no tiesnešu vērtējuma kritērijiem līdzās dejotprasmei, ritma izjūtai, stājai, emocionalitātei, kāju un roku pareizai darbībai ir arī  deju pāra vizuālais izskats.

Šoreiz dejotājiem tuvs ceļš mērojams, tepat līdz Madlienai. Septiņi pāri pieteikušies piedalīties deju festivālā „ Madlienas pavasaris-2017”. Labākie rezultāti( 2.vietas)- Kristeram Bebram ar partneri Katrīnu Linkumu,  Nikolai Annai Jermacānei ar partneriem- Sandiju Olti un Ralfu Gobiņu. Visiem medaļas, diplomi un gardās Ķeipenes piparkūkas.

Prieks par visiem bērniem, kuri interešu pulciņā – sporta deju kolektīvā „Saulstariņi” gada garumā iemācījušies jaunus soļus, uzlabojuši savu dejotprasmi, kuri pamazām no „neveikliem pīlēniem” pārvērtušies par „skaistiem gulbjiem”.

Vēl priekšā ļoti svarīgs koncerts, lai iepriecinātu savas māmiņas, vecmāmiņas Mātes dienā,  un deju festivāls „Dejotprieks- 2017” mūsu mājās- Ķeipenē- 26.maijā. Lai veiksme visiem dejotājiem, prieks un lepnums par iemācīto, sasniegto –skolotājiem, vecākiem un dejas draugiem!

„ Saulstariņu” skolotāja Daiga