4. klases skolēni piedalās konkursā “Zaļais restarts”

Martā AS “Latvijas Zaļais punkts” aicinājis visus Latvijas 1.-9.klašu skolēnus piedalīties konkursā “ZAĻAIS RESTARTS”, kura mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizējo izmantošanu.
Konkursā skolēniem no izlietotā iepakojuma vai citiem vairs nevajadzīgiem materiāliem bija jārada jaunas, praktiski izmantojamas lietas.Līdz 31. martam arī Ķeipenes pamatskolas 4. klases skolēni audzinātājas Sarmītes vadībā apzināja mājās nederīgus materiālus, no kuriem būtu iespējams radīt ko jaunu un pārsteidzoši. Tas tiešām arī izdevās!
Līdz pat aprīļa vidum 4. klases kabinetā bija apskatāma radīto darbu izstāde. Šo darbu fotogrāfijas un apraksti ceļoja arī uz konkursu. Rezultāti vēl pagaidām nav zināmi.

Aicinām arī citas klases iedvesmoties un padomāt par iespēju dot šķietami nelietderīgām lietām jaunu dzīvi!

Paldies 4. klases skolēniem, vecākiem un skolotājai Sarmītei par idejām un dalību konkursā!