Panākumi angļu valodas konkursā “Jautrais karuselis”

10. aprīlī Ogres Valsts ģimnāzijā norisinājās angļu valodas konkurss 5.-6. klasēm “Jautrais karuselis”. Šāds pasākums novadā notika pirmo reizi un, redzot skolēnu atsaucību un skolotāju apmierinātību ar pasākuma organizāciju, noteikti nenotiek pēdējo reizi.
52 skolēni no visa novada skolām tika sadalīti 10 jauktās komandās, kurām 10 minūšu laikā bija jāveic katrs no 10 interesantiem uzdevumiem. Tie tika veidoti, lai attīstītu skolēnu lasīšanas, runāšanas, klausīšanās prasmes, iepazītos savā starpā un veicinātu interesi par angļu valodu.
Skolēni čakli darbojās 2 stundas, rezultātā nosakot spēcīgākās komandas.
Ķeipenes pamatskolu pārstāvēja 5. klases skolēni Rinalds Gradovskis, Dzintars Linde un Māris Jansons, savukārt 6. klasi – Matīss Kļaviņš un Diāna Kalva.

Māra Jansona komanda ieguva godpilno I vietu, savukārt Rinalda Gradovska komanda – II vietu.
Apsveicam!