Ķeipenes skolēnu panākumi Veselības nedēļas konkursos

Marta nogale visās novada skolās bija rosīga ne vien mācību darbā, bet arī Veselības nedēļas ietvaros, kad visas izglītības iestādes pašvaldības aģentūra “Oveselība” aicināja veidot radošu darbus par sekojošām tēmām:
1.-3. klase – “Ūdens mūsu uzturā”;
4.-6. klase – “Mana veselīgā recepte”;
7.-9. klase – “Veselīgs našķis / uzkoda”.

Ķeipenes pamatskola tika plaši pārstāvēta visās grupās.
1., 2. un 3. klase skolotājas Signes vadībā veidoja zīmējumus, kolāžas.

4. un 6. klases skolēni rosījās virtuvē, skolotāju Sarmītes un Ineses vadībā organizēja degustācijas skolā, nosakot klases uzvarētājus un konkursa dalībniekus.
Rezultātā 4. klases skolēni Annija Keita Štāle un Daniēls Ločmelis ieguva 2. vietu savā grupā novadā, savukārt Matīss Kļaviņš ieguva 3. vietu novadā. Annija gatavoja auzu pārslu cepumus, Daniēls – ķirbju krēmu, savukārt Matīss – veselīgos salātus.”Pavasara dvesma”.
Receptes apskatāmas video formātā “Oveselība” Facebook lapā.

9. klases meitenes Annija un Laura arī rosīgi darbojās virtuvē, lai pagatavotu našķus, kas nebojā figūru, zobus un sniedz veselīgu alternatīvu ātrajām uzkodām. Rezultātā Annija Augšpule ieguva 2. vietu, savukārt Laura Plaude3. vietu savā grupā novadā.

Skolēni saņems pateicības rakstus un veicināšanas balvas no aģentūras “Oveselība”.
https://www.facebook.com/Oveseliba/

Apsveicam dalībniekus ar lieliskiem rezultātiem!
Paldies klašu audzinātājiem, skolotājam Aigaram un 8. klases aktīvākajiem puišiem par atbalstu un palīdzību skolēniem!
Paldies vecākiem, kas atbalstīja konkursu un savus bērnus!

Lai mums visiem izdodas dzīvot veselīgāk!