Godina Ogres novada labākos skolotājus

Piektdien, 21. oktobrī, Ogres Kultūras centrā notika novada skolotāju godināšana “Gada skolotājs”. Pasākumā tika apsveikti vairāki skolotāji 5 nominācijās, uzstājās ogrēniete Antra Stafecka un grupas “Otra puse” solists Normunds Pauniņš.

Ķeipenes pamatskola šogad virzīja apbalvojumam 3 skolotājus 3 nominācijās:
Rita Šķēle – par mūža ieguldījumu izglītībā;
Daiga Bombāne – par sasniegumiem audzināšanas un ārpusstundu darbā;
Ieva Sala – par modernu mācību darba organizāciju un vadību.

Skolotājas atbalstīja un sveica arī Ķeipenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Sirsonis, Ķeipenes tautas nama vadītāja Inese Daugaviete, skolas lietvede Mairita Upeniece un skolotāja-kolēģe Skaidrīte Rušiņa. Vairāk informācijas par pasākumu skatāma šeit:
http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/36947/

Lai arī šogad skolotājas neieguva atzinības rakstus un galveno balvu, vēlos pateikt vislielāko PALDIES savām kolēģēm Daigai un Ritai par godprātīgu, atbildīgu darbu daudzu gadu garumā vienā skolā – savā Ķeipenes pamatskolā, rūpējoties par kvalitatīvu mācību procesu, mērķtiecīgu audzināšanas darbu, lai skolēni veidotos par radošām un izglītotām personībām!

Sveicam savu ilggadējo kolēği, arī Taurupes pamatskolas sporta skolotāju Arvīdu Bogdanu ar atzinību par mūža ieguldījumu!
Sveicot skolotājus svētkos,
Ieva Sala